Aparatul de Conducere

 

Nr

Prenume, Nume

Compania

Functia PSC

1

Liviu Iulian Simion

Rosim’s

Presedinte

2

Mircea Bulboaca

ConA

Prim-vicepresedinte

3

Sorin Greu

Bog’art

Prim-vicepresedinte

4

Constantin Irinel Gheorghe

Sipex

Prim-vicepresedinte

5

Razvan Niculescu-Aron

Solaron

Prim-vicepresedinte

6

Liviu Florea

TIAB

Prim-vicepresedinte

7

Costin Dragan

Proiect Bucuresti Grup

Prim-vicepresedinte

8

Ioan Burtea

Quality Cert

Vicepresedinte

9

Polidor Bratu

ICECON

Vicepresedinte

10

Ionel Pirpiliu

Delta ACM 93

Vicepresedinte

11

Catalina Teodorescu

UTI Grup

Vicepresedinte

12

Adriana Iftime

Milliconstruct

Vicepresedinte

13

Cristiana Rosu

Radox

Vicepresedinte

14

Florin Brisc

Compact S Grup

Vicepresedinte

15

Gheorghe Pascariu

Servland

Vicepresedinte

16

Jean Michel Djeloyan

Acvatot

Vicepresedinte

17

Stefan Moldt

Edil Keops

Vicepresedinte

18

Dan Cornel Tomuta

Timdex

Vicepresedinte

19

Radu Octavian Ouatu

Apolodor Comimpex

Vicepresedinte

20

George Muceanu

Vialis Engineering

Vicepresedinte

21

Alexandru Lazan

Conplast

Vicepresedinte

22

Radu Breuer

Braco Engineering

Vicepresedinte

23

Petru Lificiu

Hit Rom GMBH Prodcomstrimpex

Vicepresedinte

24

Tiberiu Andrioaiei

New Europe Consulting

Secretar General

 

 

 

 

Dr. Ing. CRISITAN ROMEO ERBASU 
Presedinte CV
     
Razvan Niculescu Aron – Primvicepresedinte cv
Liviu Simion – Primvicepresedinte CV
Polidor Bratu – Vicepresedinte  
Radu Breuer – Vicepresedinte  
Florin Brisc – Vicepresedinte, Presedinte Filiala Transilvania  
Ioan Burtea – Vicepresedinte  
Lucian Constantinescu – Vicepresedinte, Presedinte Filiala Suceava  
Gabriel Davidescu – Vicepresedinte  
Fracois Debergh – Vicepresedinte  
Costin Dragan – Vicepresedinte  
Sorin Greu – Vicepresedinte  
Adriana Iftime – Vicepresedinte,  
Alexandru Lazan – Vicepresedinte, Presedinte Filiala Iasi  
Stefan Moldt – Vicepresedinte, Presedinte Filiala Vest  
Radu Ouatu – Vicepresedinte  
Gheorghe Pascariu – Vicepresedinte, Presedinte Filiala Galati  
Ionel Pirpiliu – Vicepresedinte  
Cristiana Rosu – Vicepresedinte  
Antonio Tache – Vicepresedinte, Presedinte Filiala Prahova  
Dan Cornel Tomuta – Vicepresedinte  
Tiberiu Andrioaiei – Secretar General CV
     
     
     

 

 

 

Dr. Ing. CRISTIAN ROMEO ERBASU 
Presedinte CV
     
Razvan Niculescu Aron – Primvicepresedinte cv
Liviu Simion – Primvicepresedinte CV
Polidor Bratu – Vicepresedinte  
Radu Breuer – Vicepresedinte  
Florin Brisc – Vicepresedinte, Presedinte Filiala Transilvania  
Ioan Burtea – Vicepresedinte  
Lucian Constantinescu – Vicepresedinte, Presedinte Filiala Suceava  
Gabriel Davidescu – Vicepresedinte  
Fracois Debergh – Vicepresedinte  
Costin Dragan – Vicepresedinte  
Sorin Greu – Vicepresedinte  
Adriana Iftime – Vicepresedinte,  
Alexandru Lazan – Vicepresedinte, Presedinte Filiala Iasi  
Stefan Moldt – Vicepresedinte, Presedinte Filiala Vest  
Radu Ouatu – Vicepresedinte  
Gheorghe Pascariu – Vicepresedinte, Presedinte Filiala Galati  
Ionel Pirpiliu – Vicepresedinte  
Cristiana Rosu – Vicepresedinte  
Antonio Tache – Vicepresedinte, Presedinte Filiala Prahova  
Dan Cornel Tomuta – Vicepresedinte  
Tiberiu Andrioaiei – Secretar General CV
     
     
     

 

Leave a Reply

  • (will not be published)